Obec Bystré oficiální stránky obce zobrazit na mapě email

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Ubytování

Ubytování

Horská chata Evelína

Horská chata Evelína

Ve sportovním areálu „U Koupaliště“ se lze ubytovat v horské chatě Evelína, kterou provozuje p. Eva Procházková, tel 777339743. Tato chata má kapacitu 20 míst.

Sportovní areál "U Koupaliště"

Pro krátkodobé nenáročné přenocování slouží 10 chatek umístěných v prostorách areálu. Máme 4 chatky dvoulůžkové za 50,-Kč na osobu a noc a 6 chatek čtyřmístných za 40,-Kč na osobu a  noc. V areálu si lze také pronajmout vybavenou ,,hospůdku" pro společenské akce i oslavy. Můžete se rezervovat u pana Macka, tel. 720 642 367, nebo 731 445 985. Domluví se s Vámi na okolnostech předání.

Pro zájemce o stanování máme připraven široširý prostor. Za stanování dáte 50,- Kč za malý stan pro 2 osoby, 100,- Kč za stan střední pro 4 osoby, 150,- Kč za stan velký pro 5 a více osob. Zarezervovat se můžete u paní Krásové viz kontakt výše nebo případně s nájemcem areálu. Nájemce se stará o celý víceúčelový areál včetně antukového hřiště, dětského hřiště s pískovištěm, trampolíny a vody ve vodní nádrži. Zde se však koupáte na vlastní nebezpečí.
Kdo přijede obytným automobilem nebo s vozidlem a obytným přívěsem, má k dispozici po dohodě se správcem areálu v kiosku k dispozici připojení na elektrickou energii za poplatek, jež si s ním vypořádá správce areálu.

Fotografie z ,,hospůdky" v areálu: 

Hospůdka v areálu

Hospůdka v areálu

Hospůdka v areálu

Hospůdka v areálu

Hospůdka v areálu

Hospůdka v areálu

Hospůdka v areálu Hospůdka v areálu