Obec Bystré oficiální stránky obce zobrazit na mapě email

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Ubytování

Ubytování

 

Sportovní areál "U Koupaliště"

Sportovní areál se rozkládá na stráních malebného údolíčka v podhůří Orlických hor, kde Vás potěší klid, příroda a udržované přírodní koupaliště vhodné i pro ty nejmenší. Přírodní koupaliště s antukovým hřištěm, bohatým občerstvením v kiosku se zázemím. Vnitřní kapacita kiosku je 40 míst se salonkem a venkovní 130 míst. Ubytováním v chatkách či vlastní stanování nebo karavanu. Možnost rodinných oslav, srazů, kulturních akcí, hudebních festivalů nebo auto/moto akcí!

Možnost pronajmutí celého areálu, zděné hospůdky k společenským akcím nebo oslavám atd. Lze zajistit občerstvení i grilování k těmto akcím! Co v areálu najdete: 200 míst pro stanování, 30 míst pro karavany.

Více informací z aktuálního dění na koupališti naleznete na Facebooku.

Informace o ubytování

Chatky Agawa

Sportovní areál "U Koupaliště"  Sportovní areál "U Koupaliště"

Chatky Agawa se nachází ve sportovním areálu s udržovaným přírodním koupalištěm. Jedná se o nové chatky. K dispozici je 5 chatek, každá z nich má kapacitu 4 osob. K dispozici jsou 2 dvoulůžkové palandy, stůl s 2 židlemi a 2 stoličkami, komoda s věšáky a terasa s venkovním posezením. V chatkách je navedena el. energie. Vytápěny nejsou, je však možnost půjčit si el. topení za poplatek. WC a sprchy jsou společné v areálu. Klíč od nových sprch v ceně pobytu apartmánu! Snídaně možno objednat po příjezdu nebo současně s pobytem v novém kiosku s vnitřní kapacitou 40 míst, salonkem a venkovní kapacitou 100 míst.

Hospůdka

Dále je možné si pronajmout vybavenou ,,hospůdku" pro společenské akce i oslavy.

Hospůdka v areálu  Hospůdka v areálu

Chatky Agawa i hospůdku si můžete pronajmout u pana Michala Macka na tel. čísle 720 642 367 nebo 731 445 985.

Aktuální volné termíny a ceny chatek Agawa najdete na Bookingu.

Fotogalerie koupaliště

Fotogalerie koupaliště  Fotogalerie koupaliště

Fotogalerie koupaliště  Fotogalerie koupaliště

Fotogalerie koupaliště

Horská chata Evelína

Horská chata Evelína

Ve sportovním areálu „U Koupaliště“ se lze ubytovat v horské chatě Evelína, kterou provozuje p. Eva Procházková, tel 777339743. Tato chata má kapacitu 20 míst.