Obec Bystré oficiální stránky obce zobrazit na mapě email
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Ubytování

Ubytování

 

Sportovní areál "U Koupaliště"

Sportovní areál se rozkládá na stráních malebného údolíčka v podhůří Orlických hor, kde Vás potěší klid, příroda a udržované přírodní koupaliště vhodné i pro ty nejmenší. Přírodní koupaliště s antukovým hřištěm, bohatým občerstvením v kiosku se zázemím. Vnitřní kapacita kiosku je 40 míst se salonkem a venkovní 130 míst. Ubytováním v chatkách či vlastní stanování nebo karavanu. Možnost rodinných oslav, srazů, kulturních akcí, hudebních festivalů nebo auto/moto akcí!

Možnost pronajmutí celého areálu, zděné hospůdky k společenským akcím nebo oslavám atd. Lze zajistit občerstvení i grilování k těmto akcím! Co v areálu najdete: 200 míst pro stanování, 30 míst pro karavany.

Více informací z aktuálního dění na koupališti naleznete na Facebooku.

Informace o ubytování

Chatky Agawa

Sportovní areál "U Koupaliště"  Sportovní areál "U Koupaliště"

Chatky Agawa se nachází ve sportovním areálu s udržovaným přírodním koupalištěm. Jedná se o nové chatky. K dispozici je 5 chatek, každá z nich má kapacitu 4 osob. K dispozici jsou 2 dvoulůžkové palandy, stůl s 2 židlemi a 2 stoličkami, komoda s věšáky a terasa s venkovním posezením. V chatkách je navedena el. energie. Vytápěny nejsou, je však možnost půjčit si el. topení za poplatek. WC a sprchy jsou společné v areálu. Klíč od nových sprch v ceně pobytu apartmánu! Snídaně možno objednat po příjezdu nebo současně s pobytem v novém kiosku s vnitřní kapacitou 40 míst, salonkem a venkovní kapacitou 100 míst.

Hospůdka

Dále je možné si pronajmout vybavenou ,,hospůdku" pro společenské akce i oslavy.

DSC01300.JPG  DSC01302.JPGDSC01304.JPG

 

 

 

 

 

 

Chatky Agawa i hospůdku si můžete pronajmout u pana Michala Macka na tel. čísle 720 642 367 nebo 731 445 985.

Aktuální volné termíny a ceny chatek Agawa najdete na Bookingu.

Fotogalerie koupaliště

DSC01286.JPG  DSC01297.JPG

DSC01287.JPG  DSC01291.JPG

Fotogalerie koupalištěDSC01293.JPG

 

 

  

Horská chata Evelína

Horská chata Evelína

Ve sportovním areálu „U Koupaliště“ se lze ubytovat v horské chatě Evelína, kterou provozuje p. Eva Procházková, tel 777339743. Tato chata má kapacitu 20 míst.